Zainteresowany współpracą?

Odezwij się do nas!

New Business

tel.: 515 349 893

e-mail.: new-business@gpd.com.pl

Social
We create, we design, we tell stories. We love it.

Dziś każde działanie firmy wpływa na efekty sprzedaży: od opakowania, przez komunikację po wystrój sklepu czy wygląd witryny, aplikacji. Każdy moment styku z marką może działać na jej korzyść, dlatego nie skupiamy się na klasycznych zadaniach agencji reklamowej. Działamy w wielu dziedzinach rozwiązując Wasze problemy biznesowe, a nie tylko zadania z briefu.

Trend
watching
Creative ideas
Copywriting
Design
Kampanie 360°

Mamy wszelkie kompetencje i doświadczenie niezbędne, by tworzyć kampanie 360° – od klasycznych formatów ATL i BTL, przez social media, po ambienty i projektowanie CX. Mamy też potrzebną wiedzę i odwagę, by odradzić Ci działania 360° – a za to doradzić te media, które dadzą najlepsze wyniki. Nie musisz być z marką wszędzie – tylko tam, gdzie warto. 

Spot TV

Crunchips Crunchokazje x GPD
Crunchips

Crunchokazje

Każdy szanujący się pracownik agencji reklamowej wie, że jeśli dostajesz brief od Crunchips, to należy zrobić imprezę i… JEST IMPREZA!

360°

Enea

Olimpiada w Tokio

Przygotowanie kampanii 360° – wizerunkowy spot TV, materiały video online, sesje fotograficzne, kampania digital – dla Enei, sponsora reprezentacji polskiej.

Spot TV

MK Café

Smak, który trzeba poczuć

Wizerunkowy spot TV dla kawy Premium marki MK Café.

Branding

KIDDY

Branding i strategia marki

Dla marki produktów dziecięcych stworzyliśmy strategię komunikacji, branding, logo, brand book.

Design

Opakowanie, materiały reklamowe, grafika na stronie, baner – każdy kontakt z marką to pewna informacja. Wierzymy w moc designu i wiemy, jak działa na ludzi i ich decyzje. Zawsze dbamy o najwyższą jakość – zarówno pod względem estetyki i funkcjonalności.

Video content

Projektujemy treści i tworzymy video content, którego celem jest zainteresować odbiorców, zaangażować ich i przekazać im wartościową informację.

Video content

John Dog

Kolekcje autorskie

Spot wizerunkowo-produktowy promujący autorskie kolekcje akcesoriów dla psów marki John Dog.

Content

Kinderkraft

Krzesełko Finix

Film przedstawiający funkcje krzesełka Finix i instrukcja jego montażu.

Making of

Jesteśmy dumni z poziomu naszych realizacji. Sprawdź nasz materiał zza kulis. 

Making of

Szkoły pełne talentów | Lidl Polska

Materiał z backstage planu zdjęciowego kampanii „Szkoły pełne talentów” dla naszego Klienta Lidl Polska, w której udział wzięli Anna i Robert Lewandowscy oraz uzdolniona młodzież.

Właśnie pracujemy dla